Bioklimatik Pergola Sistemleri

Her alanda ve ortamda kullanılabilen Bioklimatik sistem diğer  adıyla açılır kapanır alüminyum tavan sistemi olarak bilinmektedir. Açık alanlarda ve Bahçelerde sık görülen, özellikle kış bahçelerinde sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Cam sistemi ile birlikte tasarlanabilir. Bu sistem kurulduğu ortamlarda  aydınlatma konusu da düşünülerek tasarlanmıştır.

Oldukça dayanıklı olan bu sistem olumsuz hava koşullarından etkilenmenize izin vermez. Alüminyum tasarımıyla zengin bir görünüme sahiptir. Led ışıklar ve uzaktan kumanda ile kullanımı kolay olan Bioklimatik  Pergola Sistemleri oldukça konforlu kullanım alanları sağlayan bir sistemdir.

Diğer tavan sistemlerinden farkı ise;

Bu sistemin panelleri  kendi etrafında dönebilir ve bu dönüş sizin gün ışığından istediğiniz eğimde ve oranda faydalanabilmenizi sağlar. Panellerin diğer özelliği ise tamamen toplanabilir, açılabilir olmasıdır.  Bioklimatik pergole sistemi hem açılır hem katlanır özelliği olan tek sistemdir. Yaz günlerinde güneş ışığını ve sıcağı engellemenizi sağlarken, kış günlerinde yağmur, kar ve soğuktan etkilenmeden, konforlu ve keyifli zaman geçirebileceğiniz bir alan sağlar. Sistemi tamamen açtığınız günlerde taptaze havanın , gecelerde ise yıldız bir gökyüzünün keyfini sürebilirsiniz..

Ertelemeyin şimdi hemen

Bahçe keyfini yaşamak için arayın

Adnan Kahveci Cad, Zahireci Sk. No:2/A, 34876 Kartal/İstanbul

  • dummy+90 850 302 2066

  • dummy+90 530 300 20 66

  • dummy info@globaltente.com

İLETİŞİM

Arama yap